Wie is Wie

ZAKELIJK

Stefan Tanghe
Directeur
stefan.tanghe@degrotepost.be

Sanne Vandamme
Zakelijke leiding
sanne.vandamme@degrotepost.be
059 56 85 03

Simon Monbaliu
Zakelijk en artistiek medewerker
simon.monbaliu@degrotepost.be
059 56 85 03

ARTISTIEKE CEL

Sara Vanderieck
Artistieke leiding, dramaturgie, planning
sara.vanderieck@degrotepost.be
059 56 85 01

Liv Laveyne
Artistieke leiding, programmator podium
liv.laveyne@degrotepost.be

Serge Feys
Artistieke leiding, programmator muziek, management muziekstudio
serge.feys@degrotepost.be

Jozefien Uittenhove
Verantwoordelijke publiekswerking, educatie 
jozefien.uittenhove@degrotepost.be
059 56 85 08

EXPLOITATIE, ONTHAAL, PRODUCTIE, VRIJWILLIGERSWERKING

Marion Buckens
Verantwoordelijke
marion.buckens@degrotepost.be
059 56 85 05

Anke Sabbe
Assistent Exploitatie & Vrijwilligerswerking
anke.sabbe@degrotepost.be
059 56 85 05

Tuur Soete
Onthaal- en productiemedewerker
tuur.soete@degrotepost.be
0485 50 03 17

Lotte Magerman
Onthaal- en productiemedewerker
lotte.magerman@degrotepost.be
0485 50 03 17

Bram Braet
Onthaal- en productiemedewerker
bram.braet@degrotepost.be
0485 50 03 17

Soetkin Dewulf
Onthaal- en productiemedewerker
soetkin.dewulf@degrotepost.be
0485 50 03 17

PODIUMTECHNIEK

Sam Serruys
Verantwoordelijke podiumtechniek, management muziekstudio
sam.serruys@degrotepost.be
059 56 85 02

Toon Soete
Podiumtechniek
toon.soete@degrotepost.be
059 56 85 02

Jelle Van Meerbergen
Toneelmeester
jelle.vanmeerbergen@degrotepost.be
059 56 85 02

COMMUNICATIE

Kirby Hallemeesch
Verantwoordelijke
kirby.hallemeesch@degrotepost.be
059 56 85 08

Petra Broeders
Contentmanager en copywriter
petra.broeders@degrotepost.be
059 56 85 08

Raina Minhas
Digitale communicatie & innovatie
raina.minhas@degrotepost.be
059 56 85 08

Duc Duquennoy
Distributie, scholenwerking
duc.duquennoy@degrotepost.be
059 56 85 08

Kristof Kimpe
Grafisch medewerker
kristof.kimpe@degrotepost.be
059 56 85 08

GEBOUW

Brecht Jacobs
Verantwoordelijke gebouw & ICT
brecht.jacobs@degrotepost.be
059 56 85 06

Maxim Gryffon
Technisch medewerker
maxim.gryffon@degrotepost.be
059 56 85 06

Niels Commeyne
Technisch medewerker
niels.commeyne@degrotepost.be
059 56 85 06

Anke Decoodt
Onderhoud
anke.decoodt@degrotepost.be

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.